Journal of the American Mathematical Society. Volume 18, Number 1, 2005
Journal of the American Mathematical Society Contents of Volume 18, Number 1 Polylogarithms, regulators, and Arakelov motivic complexes A. B. Goncharov J. Amer. Math. Soc. 18 (2005), 1-60. Multidimensional viscous shocks I: Degenerate symmetrizers and long time stability...
Guardat en:
Autor principal: | |
---|---|
Format: | Article |
Idioma: | English |
Publicat: |
American Mathematical Society
2009
|
Matèries: | |
Accés en línia: | https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/101 |
Etiquetes: |
Afegir etiqueta
Sense etiquetes, Sigues el primer a etiquetar aquest registre!
|
Thư viện lưu trữ: | Thư viện Trường Đại học Đà Lạt |
---|
Sigues el primer a deixar un comentari!