Journal of the American Mathematical Society. Volume 18, Number 1, 2005
Journal of the American Mathematical Society Contents of Volume 18, Number 1 Polylogarithms, regulators, and Arakelov motivic complexes A. B. Goncharov J. Amer. Math. Soc. 18 (2005), 1-60. Multidimensional viscous shocks I: Degenerate symmetrizers and long time stability...
Đã lưu trong:
Príomhúdar: | |
---|---|
Formáid: | Bài viết |
Teanga: | English |
Foilsithe: |
American Mathematical Society
2009
|
Ábhair: | |
Rochtain Ar Líne: | https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/101 |
Clibeanna: |
Cuir Clib Leis
Gan Chlibeanna, Bí ar an gcéad duine leis an taifead seo a chlibeáil!
|
Thư viện lưu trữ: | Thư viện Trường Đại học Đà Lạt |
---|
Bí ar an gcéad duine le tuairim a scríobh!