Journal of the American Mathematical Society. Volume 18, Number 1, 2005

Journal of the American Mathematical Society Contents of Volume 18, Number 1 Polylogarithms, regulators, and Arakelov motivic complexes A. B. Goncharov J. Amer. Math. Soc. 18 (2005), 1-60. Multidimensional viscous shocks I: Degenerate symmetrizers and long time stability...

Descrición completa

Gardado en:
Detalles Bibliográficos
Autor Principal: American Mathematical Society
Formato: Artigo
Idioma:English
Publicado: American Mathematical Society 2009
Những chủ đề:
Acceso en liña:https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/101
Các nhãn: Engadir etiqueta
Sen Etiquetas, Sexa o primeiro en etiquetar este rexistro!
Thư viện lưu trữ: Thư viện Trường Đại học Đà Lạt