Society, A. M. (2009). Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society.
Παραπομπή Chicago StyleSociety, American Mathematical. Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society, 2009.
Παραπομπή MLASociety, American Mathematical. Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society, 2009.
Πρόσοχή: Οι παραπομπές μπορεί να μην είναι 100% ακριβείς.