APA-viite

Society, A. M. (2009). Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society.

Chicago-tyylinen lähdeviittaus

Society, American Mathematical. Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society, 2009.

MLA-viite

Society, American Mathematical. Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society, 2009.

Varoitus: Nämä viitteet eivät aina ole täysin luotettavia.