Styl cytowania APA

Society, A. M. (2009). Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society.

Styl cytowania Chicago

Society, American Mathematical. Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society, 2009.

Styl cytowania MLA

Society, American Mathematical. Journal of the American Mathematical Society. Volume 20, Number 4, 2007. American Mathematical Society, 2009.

Uwaga: Te cytaty mogą odróżniać się od wytycznej twojego fakultetu..