Citace podle APA

Society, A. M. (2009). Mathematics of computation. Volume 66, Number 217, 1997. American Mathematical Society.

Styl Chicago

Society, American Mathematical. Mathematics of Computation. Volume 66, Number 217, 1997. American Mathematical Society, 2009.

Citace podle MLA

Society, American Mathematical. Mathematics of Computation. Volume 66, Number 217, 1997. American Mathematical Society, 2009.

Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel..