Παραπομπή APA

Society, A. M. (2009). Proceedings of the American Mathematical Society. Volume 127, Number 5, 1999. American Mathematical Society.

Παραπομπή Chicago Style

Society, American Mathematical. Proceedings of the American Mathematical Society. Volume 127, Number 5, 1999. American Mathematical Society, 2009.

Παραπομπή MLA

Society, American Mathematical. Proceedings of the American Mathematical Society. Volume 127, Number 5, 1999. American Mathematical Society, 2009.

Πρόσοχή: Οι παραπομπές μπορεί να μην είναι 100% ακριβείς.