Journal of the American Mathematical Society. Volume 15, Number 2, 2002
Journal of the American Mathematical Society Contents of Volume 15, Number 2 Towards the ample cone of $\overline{M}_{g,n}$ Angela Gibney; Sean Keel; Ian Morrison J. Amer. Math. Soc. 15 (2002), 273-294. Noetherian hereditary abelian categories satisfying Serre dualit...
Gorde:
Egile nagusia: | |
---|---|
Formatua: | Artikulua |
Hizkuntza: | English |
Argitaratua: |
American Mathematical Society
2009
|
Gaiak: | |
Sarrera elektronikoa: | https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/90 |
Etiketak: |
Etiketa erantsi
Etiketarik gabe, Izan zaitez lehena erregistro honi etiketa jartzen!
|
Thư viện lưu trữ: | Thư viện Trường Đại học Đà Lạt |
---|