Journal of the American Mathematical Society. Volume 18, Number 1, 2005

Journal of the American Mathematical Society Contents of Volume 18, Number 1 Polylogarithms, regulators, and Arakelov motivic complexes A. B. Goncharov J. Amer. Math. Soc. 18 (2005), 1-60. Multidimensional viscous shocks I: Degenerate symmetrizers and long time stability...

Πλήρης περιγραφή

Αποθηκεύτηκε σε:
Λεπτομέρειες βιβλιογραφικής εγγραφής
Κύριος συγγραφέας: American Mathematical Society
Μορφή: Άρθρο
Γλώσσα:English
Έκδοση: American Mathematical Society 2009
Θέματα:
Διαθέσιμο Online:https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/101
Ετικέτες: Προσθήκη ετικέτας
Δεν υπάρχουν, Καταχωρήστε ετικέτα πρώτοι!
Thư viện lưu trữ: Thư viện Trường Đại học Đà Lạt