Journal of the American Mathematical Society. Volume 18, Number 1, 2005

Journal of the American Mathematical Society Contents of Volume 18, Number 1 Polylogarithms, regulators, and Arakelov motivic complexes A. B. Goncharov J. Amer. Math. Soc. 18 (2005), 1-60. Multidimensional viscous shocks I: Degenerate symmetrizers and long time stability...

Deskribapen osoa

Gorde:
Xehetasun bibliografikoak
Egile nagusia: American Mathematical Society
Formatua: Artikulua
Hizkuntza:English
Argitaratua: American Mathematical Society 2009
Gaiak:
Sarrera elektronikoa:https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/101
Etiketak: Etiketa erantsi
Etiketarik gabe, Izan zaitez lehena erregistro honi etiketa jartzen!
Thư viện lưu trữ: Thư viện Trường Đại học Đà Lạt