Mathematics of computation. Volume 66, Number 217, 1997
Contents of Volume 66, Number 217 View front matter and back matter from the print issue of this journal View front and back matter from the print issue All articles in this issue are available free of charge Locking-free finite element methods for shells Douglas N. Arnold; Franco Brezzi...
Gorde:
Egile nagusia: | American Mathematical Society |
---|---|
Formatua: | Artikulua |
Hizkuntza: | English |
Argitaratua: |
American Mathematical Society
2009
|
Gaiak: | |
Sarrera elektronikoa: | https://scholar.dlu.edu.vn/thuvienso/handle/DLU123456789/267 |
Etiketak: |
Etiketa erantsi
Etiketarik gabe, Izan zaitez lehena erregistro honi etiketa jartzen!
|
Thư viện lưu trữ: | Thư viện Trường Đại học Đà Lạt |
---|
Antzeko izenburuak
-
Mathematics of computation. Volume 66, Number 219, 1997
nork: American Mathematical Society
Argitaratua: (2009) -
Mathematics of computation. Volume 66, Number 220, 1997
nork: American Mathematical Society
Argitaratua: (2009) -
Mathematics of computation. Volume 66, Number 218, 1996
nork: American Mathematical Society
Argitaratua: (2009) -
Journal of the American Mathematical Society. Volume 10, Number 4, 1997
nork: American Mathematical Society
Argitaratua: (2009) -
Journal of the American Mathematical Society. Volume 10, Number 1, 1997
nork: American Mathematical Society
Argitaratua: (2009)